Yenilenen Tantu ve Wu-Ju Kahramanları Shadow Arena’ya Geliyor!

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Pearl Abyss bugün, Tantu ve Wu-Ju kahramanlarının gelişmiş yeteneklerle Shadow Arena’ya döndüğünü duyurdu. Oyuncular artık bu kahramanların yenilenen özelliklerini deneyimleyebilecek ve düşmanlara karşı daha fazla denetimle savaşabilecekler.

Tantu, ana silahı olarak Demir Yumruk kullanan, güçlü ve geniş menzilli ateş etme gücüne sahip bir saldırıcıdır. Yenileme yoluyla, Tantu’nun evvelki hünerlerinden ikisi kaldırıldı ve Çok Yükleme ismi verilen yeni marifet eklendi. Kahraman Çok Yükleme maharetini kullanırken, Demir Yumruk’un tüm mermileri yüklenmeye devam edecek ve tükenmeyecek. Böylelikle oyuncular, rakiplerine daima olarak saldırabilecek.


Takviye Kahramanı Wu-Ju ile Gruplar Artık Daha Güçlü

Bir Takviye Kahramanı olan Wu-Ju, rakibin savunmasını büyük ölçüde azaltmak ve müttefiklerin taarruz gücünü artırmak için Aç Kara Ruhu çağırır. Ayrıyeten düşmanları tespit edebilir ve tehlikeli durumlardan kaçınabilir. Bununla birlikte takım olarak savaşma konusunda grup arkadaşlarına yardım edebilir. HP ve hareket marifetleri olmadığı için oyuncular grup arkadaşlarıyla birlikte savaşmaya teşvik edilir.


Yenilenen Tantu ve Wu-Ju kahramanları, gelişmiş yeteneklerle Shadow Arena’ya geliyor!

Shadow Arena, kadro stratejisi istikametlerini geliştirmek için son vakitlerde kahramanlarını yeniliyor. Şu anda mevcut olan yenilenmiş kahramanlar ortasında Venslar, Tantu ve Wu-Ju bulunuyor. Daha fazla kahraman yenilenmesi yapıldığında oyunculara tek tek duyurulmaya devam edilecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir