Venslar, Gelişmiş Grup Takviyesi Yeteneği ile Shadow Arena’ya Dönüyor

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Venslar Shadow Arena’ya Dönüyor!

Pearl Abyss, aksiyon dolu PvP oyunu Shadow Arena’da oyuncuların Venslar kahramanının yeni bir versiyonuna sahip olacağını duyurdu. Yepisyeni Venslar, düşmanlara saldırırken kadro arkadaşlarını destekleyerek oyuncuların daha stratejik ataklar yapmasını sağlayacak.

Atak kahramanı olarak ön plana çıkan Venslar, Shadow Arena’da yer alan üç kahraman çeşidinden biri olan Destekçi rolü için tekrar doğacak. Yeni marifetleri ile oyuncuların kendilerinin ve grup arkadaşlarının DP’lerini, Akın ve Hareket Suratlarını artırmasını, HP’lerini güzelleştirmesini sağlayacak.


Venslar ile Ekipler Artık Daha Güçlü

Venslar Shadow Arena’ya dönüyor!

Özgün Venslar’ın eşsiz akın ve savunma duruşları ortasında geçiş yapma özelliği, kahraman özellikleri ortasında yer almaya devam edecek. Venslar, kadro arkadaşlarını desteklerken düşmanlardan gelen taarruzları engelleyebilecek ve süratli hücumlar yapmak için rakiplerinin peşine düşebilecek. Bu yetenekler sayesinde oyuncular, ekip tabanlı bir savaşta savaşma konusunda daha stratejik ataklar yapabilecek.


Bunlarla birlikte, evvelden ayarlanmış Ön Ayar özelliği oyuncuların oyun konforu tecrübesini artırmak için güncellenecek. Oyuncular artık mağazayı ziyaret etmeden kısayol tuşuyla istedikleri bir öğeyi çabucak satın alabilecek.

Shadow Arena hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilir, Discord, Facebook, YouTube, Twitter hesaplarını takip edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir