Türkiye Oyun Kesimi 2020 Raporu’nda Türk Oyun Firmaları da Yer Alacak

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

5 yıldır sistemli olarak Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey tarafından hazırlanan yıllık Türkiye oyun dalı raporları, 2020’de de kesimin ne kadar geliştiği ve ne tıp teşebbüsler yapıldığıyla ilgili şimdiki bilgiler vermek için hazırlanacak. Türkiye oyun bölümüyle ilgili A’dan Z’ye birçok bilginin yer aldığı Türkiye Oyun Dalı 2020 Raporu’nda bu sene Türk oyun firmaları daha ayrıntılı bilgilerle yer alacak.

Son yıllarda Türk oyun firmaları tarafından elde edilen küresel muvaffakiyetler ve yapılan yeni teşebbüsler Türkiye’de de oyun kesiminin ne kadar geliştiğini göstermeye devam ediyor. Her sene birçok firmanın dal ile ilgili bilgi almak için kaynak olarak kullandığı oyun bölümü raporlarında bu sene Türk oyun firmaları da eksiksiz bir halde bulunacak. Oyun ve Espor Ajansı Gaming in Turkey, ülkemizde yeni olarak projelerine devam eden tüm oyun firmalarını Türkiye Oyun Dalı 2020 Raporu’nda yer almaya davet ediyor.


Tüm Türk Oyun Firmalarına Sektörel Davet

Türkiye oyun dalı, her geçen gün kendini bir adım öne taşıyan Türk oyun firmaları sayesinde yapılan yeni teşebbüsler, oyun tiplerinin popülerliği ve dal yatırımları ile büyümeye devam ediyor. Bu yeni gelişmeler ile ülkemizdeki oyun dalını küresel dalın bir kesimi yapan tüm yerli oyun firmaları eksiksiz bir halde Türkiye Oyun Dalı 2020 Raporu’nda yer alacak. Oyun bölümüyle ilgili her ayrıntının yer aldığı raporda tüm yerli oyun firmalarının eksiksiz yer alması için Gaming in Turkey’den bir davet geliyor. Türk oyun firmaları ajans tarafından hazırlanan bir formu doldurarak raporda kendilerini gösterebilecek.

Her sene hem Türkçe hem de İngilizce lisan seçenekleri ile küresel çapta Türkiye oyun bölümü hakkında bilgi veren raporda tüm yerli oyun firmalarının yer alması, ülkemizdeki oyun bölümünün gelişimine de dayanak verecek. İngilizce lisan seçeneğiyle de birçok küresel oyun firmasına ülkemizdeki oyun dalıyla ilgili bilgi vererek yatırımlar ve yeni projeler için yol gösteren Türkiye oyun dalı raporları bu sene de birebir gayeyle kesime sunulacak.

Türkiye Oyun Kesimi 2020 Raporu çok yakında içinde bulunan ayrıntılı sektörel bilgilerle çıkacak. Siz de firmalarınızla birlikte raporda yerinizi almak için https://www.gaminginturkey.com/tr/turkiye-oyun-sektoru-raporu-2020-lokal-firmalar/ adresi üzerinden formu doldurmayı unutmayın!

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir