SteelSeries Çift Mikrofonlu Yeni Kulak İçi Taşınabilir Oyun Kulaklığını Tanıttı

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

SteelSeries, çift mikrofonlu yeni kulak içi taşınabilir oyun kulaklığı Tusq’un dinamik ses şoförleri ile oyuncularla buluşmaya hazırlanıyor. Tusq, taşınabilir oyun dünyası için gereken oyun kulaklığı özelliklerini tam fonksiyonelliği ile karşılayacak. Hafif kulak içi süspansiyonu, hareket halindeyken oyun oynamak için saatlerce konfor sağlayarak oyun keyfinin sürmesini sağlayacak.

Oyun ve espor etraf üniteleri lideri SteelSeries, bugün Tusq kulak içi taşınabilir oyun kulaklığını piyasaya sürdüğünü açıkladı. Yeni hafif kulak içi oyun kulaklığı, oyunlarda son derece net ses bağlantısı için çıkarılabilir boom mikrofonlu çift mikrofon sistemine ve rastgele bir platformda üstün oyun sesi tecrübesi sağlamak için dinamik ses şoförlerine sahip.

Hareket halindeyken bile sabit kalma özelliği ve konforlu hafif bir kulak içi süspansiyon tasarımı ile oyuncular saatlerce oyun oynamanın keyfini sürebilecek. Tusq dizaynında ön plana çıkan bir öbür ayrıntı ise çabucak hemen her sistem ortasında problemsiz geçiş için 3,5 mm ilişki olacak.

Çift Mikrofon

SteelSeries’ten yeni çift mikrofonlu taşınabilir oyun kulaklığı.

Çıkarılabilir boom mikrofonu, oyunlarda harika ses kalitesi sağlayacak. Bu özelliklerin yanı sıra çıkarılabilir kollu mikrofonu kullanılmadığında ikincil yerleşik mikrofon kullanılabilecek.


Çok Boyutlu Silikon Uçları ve Aksesuarları Dahil

Tusq üç boyutta silikon kulak ucu ile birlikte satışa sunuluyor, böylelikle oyuncular kendilerine uygun harika boyuta rahatlıkla erişebilecek. Kulaklığı ve ek kulak silikon uçlarını taşımak için birlikte verilen yumuşak kılıf ile her vakit, her yerde mükemmel bir oyun sesi kalitesine sahip olunabilecek.SteelSeries’in son teknoloji kulak içi taşınabilir oyun kulaklığı Tusq’un Türkiye’deki satış fiyatı ise 549 TL olacak. Daha fazla bilgi için https://tr.steelseries.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir