Smile Hair Clinic Saç Ekimi Fiyatları

Ocak 11, 2021 by Yorum yapılmamış

Smile Hair Clinic Safir saç ekimi uygulamalarında net bir fiyat sahibi olabilmek için öncelikle hastaların saç ekimi yapan merkezler ile bağlantıya geçmeleri ve burada muayene olmaları gerekir. Gerekli ön muayenenin akabinde uzmanlar hasta hakkında bir evrak hazırlar ve hangi teknik ile saç ekileceğine ait planlar hazırlanır. Uygulanacak olan sistem ile birlikte hastaların tercih ettikleri sağlık kuruluşlarının niteliği fiyatları oluşturan temel kriterlerdir. Hastalar saç ekimi uygulamasını tercih edecekleri vakitlerde bu uygulamalıyı gerçekleştiren merkezler ile birebir irtibata geçerek saç ekimi fiyatları her hususta gerekli bilgiyi alabilirler.


Smile Hair Clinic Dr. Gökay Alım ve Dr.Mehmet Erdoğan

Saç ekimi fiyatları ve ayrıntıları hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olan hastalar bu merkezler aracılığı ile kısa mühlet içerisinde bu tedaviyi alabilir ve sağlıklı saç köklerine sahip olabilir.

Safir Ekimi

Safir saç ekimi uygulamaları günümüzde artık en sık tercih edilen estetik operasyonlar listesinde birinci sıralarda yer alan bir uygulamadır. İnanç veren sonuçları ve uzun mühlet tesirli olması nedeni ile saç dökülme sorunu yaşayan birçok erkek bu uygulamalar ile yeni ve doğal saçlarına kavuşur.

Uygulama esnasında kullanılan saçların doğal olması ve uygulama tekniğinin rastgele bir halde cerrahi müdahale gerektirmemesi üzere durumlar saç ekim tercihlerinin temel sebeplerini oluşturur. Başarılı uygulamaları ile ilgi gören saç ekim merkezlerinde gerçekleştirilen bu uygulamalar sonrasında şahıslar gerçek saçlar ile birlikte orijinal bir görünüme sahip olabilirler.

Safir Ekimi Nasıl Yapılır?

Safir saç ekimi uygulamaları rastgele bir cerrahi müdahaleye gerek olmadan gerçekleştirilen uygulamalardır. Son derece başarılı geçen uygulamaların akabinde bireyler güzelleşme periyodunun akabinde toplumsal ömürlerine geri dönebilirler. Safir saç ekimi uygulamalarında öncelikle hastalar muayene edilir ve saç derisinde hangi alanlara ekim yapılacağı işaretlenerek belirlenir. Akabinde bu bölgelere ekilecek saçlar hazırlanır ve hastada uyun bölgelerde kanallar açılarak saçların bu bölgelere yerleştirilmesi sağlanır.

 Greft ismi verilen saç kökleri büyük ihtimalde hastaların ense köklerinden alınarak uygun yerlere tekrar yerleştirilir. Yerleştirilen saçların tutması ve hacim kazanması ile hastalar yeni görünümlerine sahip olabilir.

Safir Ekimi Kimlere Uygundur?

Safir saç ekimi uygulamaları günümüzde birçok kısmın tercih ettiği uygulamalar ortasında yer alır. Saç ekimi uygulamalarını saçlarında dökülme sorunu yaşayan her hasta tercih edebilir. Şayet şahıslar ergenlik periyodunu atlatmış ise ve saçlarında önemli oranda dökülme var ise bu durumda bu uygulamalar için ülkü olan bireylerdir. Saç ekim merkezleri ile bağlantıya geçilerek de saç ekimi fiyatları ve uygulamaya ait başka bilgilerin öğrenilmesi mümkün olur.

Safir Ekimi Temel Evreleri

Safir saç ekimi etaplar halinde gerçekleşen bir uygulamadır. Öncelikle hastalarda ekimin yapılacağı alan belirlenir. Akabinde ekim için işaretlenen bu alanlarda kullanılacak olan saç kökleri incelenir. Genelde ense kökünden ekim için uygun olan saç kökleri toplanır.

Greft olarak bilinen bu kökler saklanır ve hastada ekim yapılacak olan bölgede uygun kanalların açılması sağlanır. Akabinde ince uçlu kanallı iğneler ile tek tek bu saç köklerinin açılan kanallara ekilmesi sağlanır. Uygulama sonrasında hastalar süreç boyunca gerekli ilaçları kullanarak kısa sür içerisinde düzgünleşir ve sağlıklı saçlara sahip olur.

Saç Ekimi Öncesi

Saç ekimi fiyatları ve saç ekimi hakkında gerekli her bilgi saç ekim merkezlerinden öğrenilebilir. Saç ekimi öncesinde uyulması gereken bir dizi kural bulunur ve hastalar bu hususta uzmanlardan gerekli bilgiyi alarak ekim yapılacağı gün ekim merkezinde hazır bulunur.

Saç Ekimi Sonrası

Ekim süreci sonrasında hastaların düzgünleşme sürecinde epeyce dikkatli olmaları gerekir. Bölgeyi darbeden ve tartıdan koruyarak, reçetede belirtilen ilaçları sistemli kullanarak ve bölgeyi bir süre sudan uzak tutarak sağlıklı saçlara kavuşmak mümkün olur.

Saç Ekimi Fiyatları

Saç ekimi fiyatları ve uygulamalar kullanılacak olan tekniğe nazaran farklılık gösterir. Safir saç ekimi uygulamalarında geçerli olan fiyat bilgisi için hastaların saç ekim merkezleri ile görüşmeleri önerilir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir