IGG’den Tüm Çalışanlarına Pandemi Devri İçin Dayanak Primi Girişimi!

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Pandemi müddetince ülkeler vatandaşlarının yanında olurken, firmalar da çalışanları için birçok adım atıyor. Bu husustaki son haber ise IGG’den geliyor. Singapurlu oyun firması olan ve taşınabilir oyun dünyasında birçok küresel muvaffakiyete imza atmış I Got Games de pandemi devrinde tüm çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Küresel oyun firması, tüm ofislerindeki çalışanlarının maaşına ek olarak 800$ takviye primi verme kararı aldığını duyurdu.

Lords Mobile, Fetih: Altın Çağ üzere oyunların imalcisi olarak dünya çapında değerli işlere imza atan IGG, küresel oyun firması olmanın getirdiği sorumluluğun farkında olduğunu bir sefer daha aldığı bu kıymetli kararla gösteriyor. Firma, tüm ofislerinde yer alan çalışanlarının en büyük yatırımı olduğunu göstermek için tesirli bir adım atıyor. Tüm dünyanın geçtiği şiddetli pandemi mühletince çalışanlarının maaşlarına ek olarak 800$ takviye primi veriyor.

Geçtiğimiz sene dünyayı kasıp kavuran, aşı çalışmalarıyla olağana dönmek ismine adımlar atılan Covid-19 herkesin savaştığı bir düşman haline geldi. IGG, bu tüm dünyaya meydan okuyan düşmana karşı çalışanlarını yalnız bırakmayacağını göstermek için çalışmalarına devam ediyor. Küresel çapta sürdürdüğü başarılı projelerinin devamında çalışanlarının yanında olduğunu göstermek ve onlara motive kaynağı vermek ismine bu periyoda uygun yeni alternatifler geliştiriyor.

IGG tüm çalışanlarına sesleniyor: “Birlikte Güçlüyüz!”

Taşınabilir oyun geliştiricisi ve yayıncısı olan IGG, güçlü küresel varlığını sürdürmek ve memleketler arası müşteri kitlesine daha yakından seslenebilmek için birçok ülkede bünyesine yeni ekip arkadaşları katmayı sürdürüyor. Merkezi Singapur’da olan firmanın, Amerika Birleşik Devletleri, Çin, Kanada, Japonya, Güney Kore, Tayland, Beyaz Rusya, Filipinler, Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Brezilya, Türkiye, İtalya, İspanya üzere ülkelerde bölge ofisleri bulunuyor.

Başarılı projeleri ile büyük beğeni toplayan ve itibarlı mükafatlar kazanan taşınabilir oyun firması bu muvaffakiyetinin gerisindeki en büyük bedelin çalışanlarının olduğunu göstermeyi hiçbir vakit ihmal etmiyor. Sağladığı âlâ şartların yanı sıra, yalnızca başarıda değil makus vakitlerde da çalışanlarının yanında olduğunu göstermek için takviye primi teşebbüsünün başladığının altını çiziyor. 2020 yılında güncellenen bilgiler kapsamında dünya çapında 720 milyon kayıtlı kullanıcısı bulunan IGG, aylık 30 milyon üzerinde olan aylık etkin kullanıcısına en tesirli performansı sağlamak için çalışanlarını motive ederek onlarla güçlerini birleştiriyor. Birbirinden farklı birçok başarılı geri dönüş almış taşınabilir oyunuyla dünya çapında kendine ilişkin bir cihan yaratan IGG, çalışanlarını bu kainatın en güçlü karakterleri olarak nitelendiriyor.

IGG ve başarılı teşebbüsleriyle ilgili daha fazla bilgiye resmi internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir