Garena 2021 Yılında Türkiye’de Gerçekleştireceği Birinci Turnuvası Free Fire Sömestir Kupası’nı Duyurdu

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Türkiye’de gerçekleşecek olan birinci 2021 Free Fire Turnuvası’nda 570’den fazla ekip en düzgünü olmak için birbiriyle uğraş edecek. 50.000 TL büyük ödül havuzu ve turnuvanın en güzel oyuncuları için ayrılan özel mükafatlar sahiplerini bulacak. Free Fire Sömestir Kupası, Türkiye’deki oyuncuları rekabetin bir modülü olmaya ve uğraşlarını göstermeye davet edecek.

Garena, Free Fire‘ın bu yıl Türkiye’de düzenlenecek olan birinci espor turnuvası Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nın 2-10 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşeceğini duyurdu. 50.000 TL’ye varan nakit para ödüllerinin sahibini bulacağı Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda 570’i aşkın grup şampiyon olmak için uğraş edecek.


Free Fire Türkiye Sömestir Kupası Finalleri 8 – 10 Şubat 2021’de!

31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Free Fire Türkiye Sömestir Kupası kayıtları başladı. Turnuvanın eleme maçları 2 – 5 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşirken finaller ise 8 – 10 Şubat 2021 tarihleri ortasında gerçekleşecek. Free Fire Türkiye Sömestir Kupası finalleri YouTube platformu üzerinden canlı yayında yapılacak.

50.000 TL Pahasındaki Ödül Havuzu En Âlâ 12 Kadro İçin Paylaştırılacak

50.000 TL’lik ödül havuzu, Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nın birinci 12 ekibi ortasında paylaşılacak ve en güzel ferdi oyuncular için ekstra özel mükafatlar verilecek. Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’nda rakiplerini geride bırakarak turnuvanın şampiyonu olan kadro, oyuncu başına 6.250 TL ve 1.500 Elmas kazanma bahtı yakalayacak. Finallerde rakibini en çok saf dışı bırakan oyuncuya 1.000 Elmas mükafatı verilecek.


Garena Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Türkiye’deki Oyuncuları Motive Edecek

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası, Garena’nın Türkiye’deki oyuncularla daha uygun etkileşim kurma ve onları motive etme teşebbüslerinden biri olacak. Türkiye’de turnuvaya katılan ekipler, gelecek vakitlerde ülkelerini temsil etme bahtı kazanabilecekleri için daha fazla aktiflikte yer alabilecekler. Türkiye’deki oyuncu topluluğu, gelecekteki memleketler arası turnuvalarda en sevdikleri lokal ekiplerini destekleyebilecek!

Free Fire Türkiye Sömestir Kupası’na kayıt olmak ve ayrıntılı bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Apple iOS App Store: https://apps.apple.com/tr/app/garena-free-fire-başlangıç/id1300146617
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dts.freefireth

Garena Hakkında

Garena, Güneydoğu Asya, Tayvan ve Latin Amerika’da dünyanın önde gelen çevrimiçi oyun geliştiricisi ve yayıncısıdır. Singapur merkezli Garena, küresel çapta süratle büyüyerek öbür pazarlara açılmaya devam ediyor.

Garena hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.garena.sg adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir