En Uygun Fiyatsız Co-Op PC Oyunları 2021

Ocak 11, 2021 by Yorum yapılmamış

Görüntü oyunları, parayla satın alabileceği en yeterli cümbüş eserlerinden bazılarıdır. Bunun yanında bazen arkadaşlarınızla birlikte olmak da istersiniz.

Arkadaşlarınızla oyun oynamak çok eğlencelidir, fakat mağaza raflarına düşen yeni bir görüntü oyununun ortalama fiyatı hayli maliyetli olabilir.

Bu listede, eğlenceli bir oyun tecrübesi sunan ve tıpkı vakitte size hiçbir maliyeti olmayan 15 fiyatsız ortak oyuna bakacağız.

 1. Mindnight

2038’in çok da uzak olmayan bir geleceğinde geçen bu oyun, Hackerlar ve Casusları mevzu alıyor. Oyun internetin denetimi için siber uzayda savaşıyor. 5-8 kişilik bir oyunda size rastgele bir rol atanıyor ve size atanan gayesi gerçekleştirirken başka oyuncuların rollerini belirlemeniz gerekiyor. Palavraların arkasını görme ve tıpkı vakitte aldatma yeteneğinize dayanan bir kovalama oyunu. Oyun Among Us’a epey benziyor.

 1. Unturned

Tek bir gayeniz var, zombi kıyametinde ne değerine olursa olsun hayatta kalın. Bir kale inşa edin, araçları, silahları, bulabileceğiniz her şeyi kullanın. Tüm bunlarla kendinize yalnızca birkaç saniye daha kazandırın. Ölümsüzlerin bitmeyen sürüsünü savuştururken, toplumu tekrar inşa etmeye, yiyecek toplamaya ve misyonları tamamlamaya çalışmalısınız.

 1. The Expendabros

Çok tanınan olan Broforce oyununun bu bağımsız Co-Op modunda, The Expendables sinema serisinin karakterlerinden biri olarak oynuyorsunuz. Nostalji sineması ve kaotik oyunun eğlenceli ve davetkar kombinasyonuyla 1980’lerin klasik aksiyon sinemalarının patlayıcı heyecanını yine canlandırın.

 1. Warframe


Uzak gelecekte, güneş sistemi yozlaşmış şirketler ve tekno-organik klonlar tarafından denetim edilmektedir. Bu fecî canavarlara karşı ne biçimde olursa olsun savaşmak size ve Warframes ismi verilen gelişmiş siber kıyafetlere bürünmüş ninja klanının geride kalanlarına bağlı.

 1. Sven Co-op

Kendi oyununa sahip bu tanınan Half-Life modunda, çok oyunculu bir arenaya katılıyorsunuz. Tüm oyuncular tıpkı ekiptedir ve bulmacaları çözerken, amaçları gerçekleştirirken ve bilgisayar denetimli düşmanlarla savaşırken herkes tek bir ünite olarak çalışmalıdır.

 1. Fistful of Frags

Eski batıda öğlen vakti geldi. Bu da rakip çeteler, haydutlar ve kanun adamlarıyla bir çatışmanın gerçekleşmek üzere olduğu manasına geliyor. Korkak olmadığınızı kanıtladığınız bu oyunda çeşitli oyun modlarını da deneyebilirsiniz.

 1. No More Room in Hell

Klasik zombi dehşet sinemalarından ilham alarak, kıyametten kurtulan küçük bir kümenin parçasısınız. Zombilerin sayısı her geçen dakika artıyor ve onlardan biri olmamak sizin vazifeniz.

 1. Team Fortress 2

Bu karikatürize nişancı oyununda, her maçta dokuz sınıftan biri olarak oynayabilirsiniz. Özelleştirilebilir olması, çok çeşitli haritalarda ve modlarda başka oyunculara takılırken her sınıfı tam oyun üslubunuza uyacak halde ayarlamanıza imkan tanır.

 1. SCP: Secret Laboratory

İnternet tabanlı iş birlikçi yazma projesi olan SCP Vakfı (SCP Foundation) dayanan bu oyunda, bir güvenlik ihlali olduğunda SCP bilinmeyen bir tesisi ile birliktesiniz. Başka oyuncularla birlikte, en makus kabuslarınızı temsil eden menfurlardan insanlığı müdafaanız gerekir.

 1. Paladins


Silahların ve büyünün birleştiği bir fantezi dünyasında, taraflar ortasında bitmeyen bir savaşın bir parçasısınız. Bu çevrimiçi nişancı oyunundaki güverte oluşturma sistemini kullanarak, Şampiyonunuzu tam olarak istediğiniz üzere oynamak için büsbütün özelleştirebilirsiniz.

 1. Brawlhalla

Gerçek ve fantastik olanı eğlenceli bir halde birleştiren bir 2D platform arenasında savaşın. Dark Horse Comics karakteri Hellboy’dan gerçek güreş efsanesi John Cena’ya kadar geniş bir karakter yelpazesinden seçim yapın.

 1. Hades’ Star

Galaksiler ortası imparatorluğunuzu gerekli gördüğünüz rastgele bir usulle büyütün. İttifaklar kurun, düşmanlarınızı bombalayın, ticaret görüşmeleri yapın yahut kendi sisteminizde barışçıl bir halde pasif kalın, nasıl oynayacağınız size kalmış.

 1. Dead Maze

Zombi kıyamet tipinin bu 2D izometrik oyununda, gereksinimlerinizi ve diğerlerinin gereksinimlerini dengelemelisiniz. İşbirliği ilerlemenin anahtarıdır, lakin daha büyük uygunluk için fedakarlık yapmaya da istekli olmalısınız.

 1. Apex Legends

Titanfall dünyasında geçen, lokal bölgeyi erzak için temizlemesi gereken üç kişilik bir grubun parçasısınız. Harita küçüldükçe, her kadro sonunda buluşur ve vefatına savaşır.

 1. Dota 2



Büsbütün yeni bir görüntü oyunu çeşidi ortaya çıkaran modun bağımsız oyunu. Grubunuzun üssünü başka ekipten korurken, her biri kendi yetenekleri ve usulüne sahip çok çeşitli kahramanları oynayın.

Etiketler: , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir