En Uygun 5 Rocket League Sandıklar

Ocak 12, 2021 by Yorum yapılmamış

Rocket League’i sırf otomobillerle uçarak gol atabileceğiniz bir oyun olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Rocket League, büsbütün estetik odaklı bir oyundur. En hoş otomobilleri elde edebilmek için kasaları kullanmanız gerekiyor. Bu kasalar sizlere oyundaki en düzgün eşyaları elde etme bahtı verir ve bunlar açmanın iki yolu vardır. Anahtarları kullanabilirsiniz. Bu anahtarlar 1,49 dolara mal olmaktadır. Yahut roket geçişinden baız şifre çözücüler alarak kullanabilirsiniz. Toplamda 15 kasa var lakin sadece 5 tanesi en uygunu olarak kabul edilmektedir. Her sandık, temel öğelere ve piyasaya trendlerine nazaran sıralanmaktadır.

Öğe Tipleri

Kasalardan bahsetmeden evvel kasalardan çıkabilececek eşyalardan bahsedelim. Bir kasadaki her öğe beş tipten biri olabilir. Bu tipler nadir, çok nadir, ithal, egzotik ve karaborsadır. Az çeşitler gri bir art planla gösterilir. Bu eşyaların çıkma oranı %55’tir. Çok ender cinsler ise mavi art planla gösterilmektedir ve bu eşyalar %28 çıkma oranına sahiptir. İthalatlar ise kırmızı bir art plana sahiptir ve %12 çıkma oranına sahiptir. Egzotikler yeşil bir art planda gösterilirler ve %4’lük bir çıkma oranına sahipler. Son olarak kara borsalar mor bir art plana ve %1’lik çok düşük bir çıkma oranına sahiptirler.

5. Yükseklik SandığıYükseltme sandığı, elde edilebilecek en ender sandıklardan biridir. Her yeni sandıkta olduğu üzere, bu sandıktan da çıkan eşyaların fiyatları epey yüksektir.


Elevation’da 6 ender, 3 çok ender, 3 ithalat, 2 egzotik ve 4 karaborsa vardır. En pahalı öğe şu anda ortalama 22 tuşa sahip boyalı bir ana bilgisayardır. Oyuncu arkadaşlarınıza yetişmek istiyorsanız bu sandığu açmayı deneyebilirsiniz. Yeni eserler her vakit talep görecektir. 

4. Darbe Kasası


Darbe kasası, geçtiğimiz yılın Mayıs ayında oyuna eklenen kasalardan biri.


Aslında bu sandık geçtiğimiz sene yayınlanan bir güncellemenin kesimi olarak oyuna eklendi ve twinzer gövdesi ile birlikte geliyor. İçerisinde 4 az, 4 çok ender, 3 ithalat, 2 egzotik ve 4 karaborsa öğeleri bulunmaktadır.  Ateş rabbi şu anda 20 tuşa giden en pahalı eşya. 4 numaradaki darbe kasası, pazara girmek ve envanterinize hoş öğeler eklemek için kusursuz. Bu sandık oyunda dikkat çekebileceğiniz tüm eşyaları sunabilir.

3. Sürat SandığıSürat sandığı, 4 Aralık 2017’de oyuna eklenen bir kasadır.


İçerisinde hem çok estetik hem de çok çabuk pazarlanabilir öğeler bulunmaktadır. Kasada 4 seçkin, 4 çok ender, 3 ithalat, 2 egzotik, 4 karaborsa öğesi bulunmaktadır. Bu sandığın sunabileceği en hoş öğeler ise gösterişli büyük gol patlamaları ve şahane bir otomobil gövdesi. Kimi günlerde açarsanız ise size hayli hoş öğeler sunabilir.

2. Zafer Sandığı


Zafer Sandığı, Rocket League’a 3 Nisan 2018 tarihinde eklendi.


Bu sandık size oyundaki en kıymetli kara borsalardan birini elde etme bahtı verir. Sandık, 5 ender, 4 çok ender, 3 ithalat, 2 egzotik, 4 karaborsa öğesini içerir. En pahalı eser, 53 anahtarla fiyatlandırılan çözücüdür. Onu oyundaki en pahalı eşyalardan biri yapıyor. 2 numaradaki zafer sandığı, envanterinizi kıskanılacak bir şey haline getirecek. Bu kasadan elde edebileceğiniz öğeler, öteki oyuncular tarafından hesaba katılmanız gerektiğini hissettirecektir.

1. Oyuncuların Seçimi

Bu Kasa, geri dönüştürülmüş serinin bir kesimidir.


Birinci olarak 21 Şubat 2017’da oyuna eklenen bu kasa büsbütün farklı eşyalarla güncellendi. Bu sandıkta, 5 nadir, 4 çok ender, 3 ithalat, 2 egzotik, 4 karaborsa öğesi bulunmaktadır. Bu kasa tıpkı vakitte karaborsa öğesi değil ancak iki adet egzotik eseri elde edebilmek için açılacak en uygun kasa olarak biliniyor. Titanyum beyaz drakoları kazanacak kadar şanslıysanız, 39 anahtarın pahasına bakıyorsunuz.

Özet

Yayınlanan tüm çeşitli güncellemeler ve daima olarak genişleyen kasalarla, pazar epeyce hareketlidir. Bu sıralama, en yüksek anahtar bedeli olan öğelere ve pazar fiyatlarına nazaran en uygun kasaları sunmaktadır. 

Etiketler: , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir