En Düzgün Fiyatlı Android Oyunları 2021

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Android oyunlar, birçok akıllı telefon sahibi için favoridir. Gençten yaşlıya, muhakkak kullanıcıların aygıtlarında bir Android oyunu bulunur. Ocak 2021 prestijiyle Google Play mağazasında 300.000’den fazla oyun bulunmakta. Bu ölçü hem fiyatsız hem de fiyatlı oyunları temsil etmekte. Pekala hangi oyunlar satın almaya bedel? Haydi bakalım!

 

Stardew Valley


Android aygıtınızda çiftçilik yapmak ister misiniz? Neden Stardew Valley oyununu satın almıyorsunuz? Son yıllarda her yaştan oyuncunun aşık olduğu ünlü bir oyun haline geldi. Ödüllü ve en âlâ premium Android oyunlarından biri olan Stardew Valley, boş bir araziyi bitkiler ve hayvanlarla dolu varlıklı bir çiftliğie dönüştürmenize imkan tanır.

RPG ile harmanlanmış oyun size 50 saatten fazla oyun sağlar ve otomatik kaydetme üzere özelliklerle birlikte gelir, böylelikle ilerlemenizi kaybetmenize gerek kalmaz. İnek yetiştirmek, bir çiftlik kurmak, bir topluluğun modülü olmak ve hatta direkt Android aygıtınızda karakterlerl evlenmek istiyorsanız, bu mükemmel oyunu satın aldığınızdan emin olun.

 

Grand Theft Auto-San Andreas


Bu RPG aksiyon oyunu, San Andreas kenti Los Santos’ta Carl Johnson’ın maceralı hayatını husus alıyor. Polisler Carl’ı cinayet için suçladıktan sonra, uyuşturucu baronları ve yozlaşmış memurlardan ailesini kurtarmanız gerekecek.

Birkaç lira karşılığında 70 saatlik oyun oynayacaksınız. Yalnızca Los Santos’u değil, tıpkı vakitte Las Venturas ve San Fierro’yu da keşfedeceksiniz. En âlâ kısım ne mi? Bulut kaydetme özelliği sayesinde sayısız aygıtta oynayabilirsiniz. Oyun İngilizce, İtalyanca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve Japonca lisanlarında mevcuttur.

 

Vectronom


Melodik elektronik müzik ve akıllara sakinlik veren bir atmosferin kombinasyonu olan Vectronom, sizi oyunun başından sonuna kadar bağlayacak bir Android oyunudur. Ritim geçişleri sırasında renk ve geometrik yol değişir, size yalnızca büyüleyici değil, tıpkı vakitte kuvvetli bir oyun sunar.

Ve yalnızca zorluklara ayak uydurmakla kalmayacak, tıpkı vakitte daima artan sürate da ayak uyduracaksınız. Şu anda her biri farklı tıpta bir meydan okuma, renk sistemi ve etkileyici bir EDM izine sahip 31 düzeye sahiptir. EQ denetimleri, müzikten en uygun biçimde yararlanmanızı sağlar. Dokunarak oynamaktan hoşlanmıyorsanız, D-pad yahut klavye ile oynayabilirsiniz.

 

Monument Valley


Bu oyun, sizi dünya dışı mimari dizaynlar ve görünümlerle birlikte maceralı bir atmosfere götüren en güzel premium Android oyunlarından biridir. Sessiz prenses Ida’ya fantastik yollarda, anıtlarda ve illüzyonlarda rehberlik etmeniz gerekecek.

Şaşırtan öyküsü, büyüleyici grafikleri ve akıllara sakinlik veren zorluklarıyla bu oyun sizi ekrana bağlayacak. Oynaması kolay olan bu oyun, ilerlemenizi kaydetmek için buluta kaydetme özelliği ile birlikte gelir ve telefonlar ve tabletler için optimize edilmiştir.

 

Küçük Metro


Birbirine metroyla bağlı bir kent mi inşa etmek istiyorsunuz? Küçük Metro oynayarak bunu yapabilirsiniz. Ana amacınız kentin meselesiz ve koordine çalışmasını sağlamaktır. Bu nedenle, tüm trenlerin hareket halinde kalması için verimli metro çizgileri çizmeniz gerekecek. Bu oyun, planlama ve tertip hünerlerinizi test etmeye ve meydan okumaya hazır.

Ödüllü bu oyunda 20 zorluk, gece ve renk körü modu bulunuyor. Oyun, bir kenti farklı bir perspektiften görmenizi sağlayan gerçek hayattaki zorlukları taklit ediyor. En güzel fiyatlı Android oyunlarından biri olan bu oyunda takılıp kaldığınız noktada internette ipuçları ve tahliller de bulabilirsiniz.

 

Holedown


 

Rayman Jungle Run


Bu oyun her yaş için ülküdür. Bununla birlikte, Livid Dead düzeylerinde ilerlerken oyun zorlaşır. UbiArt Framework tarafından desteklenen bu eser, büyüleyici grafikler, müzik, hassas dokunmatik denetimler ve keşfedilecek çok çeşitli dünyalar ile birlikte gelir.

20 düzey, Livid Dead düzeylerine ulaşmak için güllelerden, düşen kayalardan ve Boss Plant düzeyinde bir çiçekten kurtulmanızı sağlayacak. Epey değişik bir oyun.

 

Kingdom Rush Vengeance


Strateji hünerlerinizi test edecek şiddetli düzeyleri sayesinde paraya bedel en çok kazanan Android oyunlarından biridir. Güçlü ordunuzla, yeni kulelerin kilidini açarken güçlü düşmanlarla savaşmanıza müsaade verecek savunma ve savaş stratejileri geliştirmeniz gerekecek.

Öyleyse, güçlü bir ordu inşa edin ve 60’tan fazla düşmanı yıkın, 18 kuleyi fethedin ve başkalarına işverenin kim olduğunu gösterirken krallığınızı genişletin! En uygun özelliği ise problemsiz bir formda çevrimdışı oynayabilmeniz.

 

Reigns: Her Majesty


Yalnızca bir oyun oynamak değil, bir kıssa anlatmak istiyorsanız, o vakit Reigns: Her Majesty sizin için harika bir oyun. Rolünüzün kraliçe olduğu bu oyun sizi yeni dünyaya bilgi ve aydınlanma getiren bir rönesans periyoduna götürüyor.

Fakat, krallığı kurtarmaya çalışırken kıskançlık ve açgözlülük size karşı komplo kuruyor. Kalıcı bir hanedan inşa etmek için ferdî ve politik hayat ortasında bir istikrar kurmanız gerekecek. 200 karakter, kart ve sayısız mistik güçle bu oyunu katiyen seveceksiniz.

 

Downwell


Downwell ile dünyanın derinliklerini keşfedin. Ölümcül sakız botları ile donatılmış olan oyunlar, karanlıkta yolunuzu bulurken sizi canavarlarla, berbat yaratıklarla, dükkanlarla ve bâtın zenginliklerle ve mücevherlerle dolu dolu bir yere götürür.

Karakteriniz hür düşüş seyahatine çıkarken düşmanlara dikkat etmeniz gerekecek zira şayet onlara değerseniz kalbinizi kaybedersiniz. Düşmanla savaşmanıza yardımcı olacak eşsiz öğeler için alışveriş yapabilirsiniz. Minimalist tasarımı ve yüksek hassas denetimleri sayesinde bu oyunu oynarken sıkıntısız bir vakit geçireceksiniz.

 

Another Lost Phone


Premium Android oyunları bir öykü anlatmalı ve sizi kıssayı aklınızdan çıkaracak zorlukların üstesinden gelmelidir. Another Lost Phone, ilerleme kaydetmek için takip etmeniz gereken büyüleyici öykü sayesinde en düzgün premium Android oyunlarımızdan bir diğeri olmayı başarıyor.

Oyun, ortadan kaybolan ve telefonunu kaybeden bir kız olan Laura’nın hayatını keşfediyor. Hayatı ve ortadan kaybolmasına neyin yol açtığı hakkında her şeyi öğrenmek için telefonunun içeriğini gözden geçirmeniz gerekiyor. Gizemi ortaya çıkarabilecek misiniz?

 

Muhteşem Fowlst 2


Bu oyunu oynaması kolay fakat garip bir nedenden dolayı cehenneme sıkışmış bir baykuş olarak oynadığınız için ustalaşması görece güç. Yağma ararken şeytanlarla savaşmanız, ürkütücü odalardan geçmeniz ve sizi kesebilecek testereden kaçmanız gerekecek.

Size ateş ettikleri mermilerden kaçarken iblisleri öldürmek için ekranın kenarlarına dokunun. Yükseltmek, düzgünleştirmek, manyetik güçler elde etmek için olabildiğince çok ganimet toplayın. Şeytanlarla savaşmak için ganimetleri roket ve yumurta bombası ile takas edin.

 

Minecraft


Köyünüzü yok etmek isteyen canavarları savuşturmak için mevcut sınırsız kaynakları kullanın. Bunu tek başınıza yahut arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. Çok oyunculu özellik, dört arkadaşınızla oynamanıza müsaade verir. Oyunu, oyun modunuza uyacak biçimde özelleştirebilirsiniz.

 

GRID Autosport


GRID Autosport, hoş otomobillerin ve cazibeli pistlerin bir ortada olduğu bir oyun. 100 devre ve 100 otomobil ortasında seçim yapabileceğiniz bu oyunu oynayarak profesyonel bir yarışçı olun. Denetimler epeyce kolay ve gamepad denetimini tercih edebilirsiniz.

Drag, sokak yarışları, yıkım ve dayanıklılık zorluklarını kazandıkça düzeyleri kademeli olarak ölçeklendirin. Google Pixel’den Xiaomi akıllı telefonlara kadar geniş bir aygıt yelpazesiyle uyumludur. Ayrıyeten oyun 10 lisanı destekliyor.

 

Football Manager 2020 Touch


Bu oyun, en güçlü ve en başarılı futbol kulüplerinden birini inşa ederken mutlaka idare marifetlerinizi test edecek ve meydan okuyacaktır. Kulübün her istikametinin denetimini size verir.

Oyuncu alıp satmak, yetenekleri geliştirmek ve ekibinizin en yeterli kulüpler ortasında yükselişini izlemek size kalmış. Neyse ki, vazifeleri asistanınıza devredebildiğiniz için üsttekilerin hepsini yapmak zorunda değilsiniz.

 

Assassin’s Creed Identity


Bu oyun oynamak için internet ilişkisi gerektirse de, güçlü düzeyleri, aksiyon dolu sahneleri ve akıcı bir kıssası sayesinde katiyetle en yeterli fiyatlı Android oyunlarının ortasına girmeyi hak ediyor.

Gerçek bir suikastçı olmak için yozlaşmış siyasetle savaşırken binlerce misyondan geçmeniz gerekecek. Teknik mükemmellikle, son derece özelleştirilebilir ve tatmin edici bir oyun tecrübesi için kusursuz grafikler sizi içine çekecek.

 

Fruit Ninja Classic


En düzgün premium Android oyunlarının kesin listesi, bu oyundan bahsetmeden tamamlanamaz. Kolay fakat güçlü oynanışıyla her yaştan oyuncu ortasında popülerdir. Yapmanız gereken tek şey, sürat arttıkça göz korkutucu bir vazife haline gelen bombaları kesmekten kaçmak ve meyveleri kesmek.

Klasik sürüm, oyununuz üzerinde eşsiz bir tesire sahip olan Dojolar ve bıçaklarla birlikte gelir. Ayarlar kısmında devre dışı bırakabileceğiniz uygulama içi satın alımları içerir.

 

The Room: Old Sins


Ödüllü “The Room” oyun serisinin bir kesimidir. Bir mühendisin ve karısının ortadan kayboluşunu bahis alan oyun sizi bir araştırma seyahatine çıkarır. Ortadan kayboluş bulmacasını çözmeniz gereken bir konağa götürülüyorsunuz.

Serideki öbür üç oyunu oynadıysanız, öykünün derinliği sayesinde keyifli bir vakit geçireceksiniz. Hala oynamadıysanız en güzel fiyatlı Android oyunlarından birini kaçırıyorsunuz.

 

Limbo


Varlıklı öyküsü, minimalist tasarımı ve minimalist grafikleri sayesinde bu bir şaheser. Oyun sizi kayıp kız kardeşini arayan bir çocuğun hayatına götürür. Tüyler ürpertici dev bir örümcekten kaçan ürkütücü bir ortamdan geçmek zorundasın. Karakter ölürse oyunu istediğiniz kadar tekrar oynayabilirsiniz.

 

Sky Dancer Premium


Oyun oynamayı seviyorsanız, Sky Dancer Premium en sevdiğiniz Android oyunları ortasında olmalıdır. Derin çukurlarda ve tehlikeli uçurumlarda koşarken ve atlarken, adrenalin ve konsantrasyon artışını muhakkak hissedeceksiniz. Sürat arttıkça ne kadar güçlü hale geldiğinden bahsetmemek değişik bir koşu tecrübesi sunuyor.

 

Bunlar, sadece oyun maharetlerinizi geliştirmekle kalmayacak, birebir vakitte sorun çözme ve mantıksal düşünme marifetlerinizi de geliştirecek en yeterli premium Android oyunlarından bazılarıdır. Pekala, sizin favori Premium Android oyununuz hangisi?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir