En Âlâ 15 Çevrimdışı PC Oyunu

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Oyun esnekliği açısından, öbür hiçbir platform PC ile yarışamaz. Çoklukla göz korkutucu fiyat etiketinin üstesinden gelebilenler için birçok avantajı olan bir platformdur. Bonus olarak, konsollar çevrimiçi oyun için bir abonelik fiyatı gerektirirken, PC oyunlarının birçoklarında fiyatsız çevrimiçi özellikleri vardır. Ne olursa olsun, birçok kişi en çok keyfi çevrimdışı PC oyunlarında buluyor.

Çevrimdışı bir PC oyunu oynayarak yüzlerce saat harcayabilir ve pişman olmayabilirsiniz. Aşağıda listelediğimiz oyunları oynamadıysanız, mutlaka göz atmanızı öneririz. Bunlar şu anda oynanabilecek en uygun çevrimdışı PC oyunlarıdır.

En Yeterli 15 Çevrimdışı PC OyunuSlay The Spire

MegaCrit Games tarafından geliştirilen Slay the Spire, etrafında bütün bir alt çeşit oluşturan az bir oyundur. Bu sefer oyunun ismi güverte inşa eden haydut-lite. Oyuncu, dört farklı sınıftan birini seçecek ve Spire’ın zirvesine tırmanıp onu yok etmeye çalışacaktır. 

Bununla birlikte, kartların taslak sistemi nedeniyle her gayret çılgınca farklı halde oynanır. Kartlar ortasında bir ton farklı özellik var, bu yüzden uygulanabilir deste sayısı çok fazla. Kısaca Slay The Spire, uzun saatlerinizi heyecanlı bir formda harcayabileceğiniz şahane bir oyun.


Outer Wilds

Uzay seyahati oyunları çoklukla temellerini bulmakta zorlanır. Alan kadar geniş bir ortamda hayli zevkli ve kolaydır. Lakin bu, Mobius Digital’in bir uzay keşif macera oyunu olan Outer Wilds’daki kadar zevkli değildir.

Bu oyun, oyuncuyu galaksi boyunca hiç bitmeyen bir döngüde sıkışmış olarak gönderecek. İnanılmaz derecede atmosferiktir ve hayranlık uyandıran ve korkutan eşit modüller olan anlarla doludur. Birebir vakitte, ağırlaştırılmış bir tecrübe isteyen oyuncular için epey vazgeçilmez bir oyun haline gelmektedir. Ayrıyeten, artık Epic Games Store’a özel olmadığından, tüm PC oyuncuları tercih ettikleri platform üzerinden oyunu oynayabilirler.


Cook, Serve, Delicious! 3?!

Cook, Serve, Delicious! 3?!, Vertigo Gaming Inc. tarafından geliiştirilmiştir ve oynamaya kıymet bir erken erişim oyunudur.

Oyun, oyuncunun sabırsız müşterilere yemek pişirmeyi ve sipariş vermeyi dengelemesi gereken bir restoran idaresi oyunudur. Evvelce çok ağır bir restoran da oynamıyorsunuz. Bununla birlikte, zorluk arttıkça, daima olarak kusursuz puanlar almak önemli marifet ve zamanlama gerektirir. Ayrıyeten, şaşırtan derecede derin bilgiler, bilhassa yeni menü öğeleri için her vakit okumak bir zevktir. CSD3, bu idare hünerlerini ve reflekslerini test etmek için kusursuz bir oyundur.


Hades

SuperGiant Games tarafından geliştirilen Hades, her düzeyde beklentilerin üzerinde bir tecrübe sunmaktadır. Evvelki oyunlarının en güzel özelliklerini alır ve kendi çeşidinde eşi olmayan, ustalıkla hazırlanmış haydut-lite ile birleştirir. Bi royun olarak güç lakin adil ve ilerleme sistemleri inanılmaz derecede ödüllendirici. 

Bununla birlikte, Hades’in özel kısmı SuperGiant Games’in ticari marka öykü anlatımının güçlü bir nokta olarak kalmasıdır. Oyuncu Cehennemden çıkarken savaşırken, tecrübe boyunca kendi gelişimine sahip bir dizi renkli karakter var. Rogue-lites, anlatı kısmında daha zayıf olma eğilimindedir, lakin Hades anlatının, tecrübenin geri kalanı kadar ince ayarlı olmasını sağlar. 


Monster Train

Shiny Shoe tarafından geliştirilen Monster Train, harika bir plan kurma oyunudur. Özünde, Slay the Spire’dan çok fazla ilham alıyor. Fakat, bu oyun birçok ayrıntısıyla birlikte Slay the Spire’ı geride bırakıyor ve bu aşılması güç ayrıntılar.

Oyundaki sistem, ona uzun saatler harcamadan kolay ama başarılı stratejiler oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Kısaca, Monster Train vakit kavranını yok edecek bir oyundur.


Civilization VI

Civilization VI’da en göze çarpan değişiklik, dünyanın tamamını ülkenizin dinine dönüştürebilieceğiniz bir din şartıdır. Sıra tabanlı gerçek vakitli bir strateji oyunu olan Civilization VI’nın birkaç emsal rakibi bulunmaktadır. Civilization VI’da feodal çağlardan çağdaş çağa bir medeniyet geliştirmek hayli eğlencelidir. Oyun, akıllı yapay zeka’ya karşı rekabetçi maçlar için çevrimdışı oynanabilir. Civilization VI, başka önde gelen PC oyunlarına kıyasla nispeten düşük ihtiyaçlara sahiptir.


Divinity: Original Sin II

Baldur’s Gate ile birebir geliştiriciye sahip olan Divinity: Original Sin II, birinci bakışta Diablo 3 üzere oyunların grafiklerine sahip bir oyunmuş üzere duruyor, fakat ganimet tabanlı bir oyundan çok daha fazlası. Divinity: Original Sin II, sıra tabanlı dövüşlere düzgün ahenk sağlayan RPG öğelerini ustalıkla bir ortaya getiriyor. Oyundaki diyaloglar ilgi caziptir ve birçok oyuncu oyunda sevebileceği bir şeyler bulabilir. Bu çevrimdışı bilgisayar oyunu ile bir denetleyici kullanmak kolay ve kolaydır.


The Witcher 3: Wild Hunt

Serinin bu oyunu, başka oyunlara nazaran kalitesini düşürmeden yüzlerce saat oynayabilecğeiniz bir oyundur. Düşman, silah ve kasaba çeşitliliği oyunu bir şaheser yapmaktadır. Yalnızca çevrimdışı olan bir olarak, tüm ayrıntıları kusursuz yapıyor. Bu yıl, yalnızca bir rol yapma oyunu oynamak istiyorsanız, The Witcher 3: Wild Hunt sizin için şahane bir seçim olacaktır.


Dead Cells

Bu pek bilinmeyen oyun, birtakım istikametlerden Dark Souls serisine benzeyen bir yapıya sahiptir. Oyuncular, oyunun engellerinden kaçarken şiddetli ve güçlü düşmanlarla savaşmak zorunda kalacak. Sivri uçlu bir çukurun içine düşmek hudut bozucu olabilir, bu yüzden herkes Dead Cells’i pek sakin oynayamayacaktır.


Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice, elliden fazla ödül ve adaylık kazanmıştır. Oyunun ismi yalnızca akılda kalıcı değil, tıpkı vakitte oynanışını da açıklıyor. Oyuncuların, Sekiro: Shadows Die Twice’da iki canı bulunmaktadır. İki can, oyunun kolay olduğu izlenimini verebilir, fakat hiçte o denli değil. Sekiro: Shadows Die Twice, on yılın en kuvvetli oyunlarından biridir.


BioShock: The Collection

Tek bir koleksiyonda itinayla paketlenmiş BioShock üçlemesi tekrar düzenlendi ve oynamaya hazırlandı. Oyundaki oynanış mekaniği, kıvrılan ve dönüşen öyküsüyle birleşerek onu kesinlikle oynanması gereken bir çevrimdışı PC oyunu haline getiriyor. Orjinal BioShock’taki Andrew Ryan ve BioShock Infinite’daki Zachary Hale Comstock üzere makus adamlarla oyuncuları meşgul edecek pek çok mevzu vardır. Araştırmalara nazaran BioShock Infinite üzerinde yaklaşık iki yüz kişilik bir grup çalıştı.


Doom (2016)

Doom (2016) , Doom serisinin yeniden tasarlanması için tartışmasız en uygun girişimdir . Acımasız öldürmelerle birlikte süratli tempolu dövüş, en güzel haliyle birinci şahıs nişancı oyunudur. Tek oyunculu harekat, Doom’un en değerli özelliği olabilir Oyun, çok havalı olan Mars gezegeninde geçiyor.


Dark Souls III

Geliştirici FromSoftware, aksiyon-macera rol yapma oyunları yapmayı bildiklerini üst üste üçüncü kere kanıtladı. Dark Souls III, evvelkilerden biraz daha süratlidir. Bununla birlikte, işveren dövüşleri de tıpkı derecede zahmetli ve affetmez. Dark Souls III , zorluk düzeyi nedeniyle tecrübeli oyuncular için tavsiye edilir. Yine de onu öğütmek isteyenler için Dark Souls III aşırı derecede eğlenceli olabilir.


Portal

İster inanın ister inanmayın, Valve yalnızca Steam mağazasının sahibi değildir . Valve Corporation, Counter-Strike: Küresel Offensive, Left 4 Dead, Team Fortress ve Half-Life 2 gibi anlık klasikler yaratmasıyla da bilinir. Portal, tek oyunculu birkaç Valve Corporation oyunundan biridir. Portal 2’nin çevrimiçi kooperatifi olmasına karşın, kıssa ilk Portal’da daha ilgi cazipti. Oyun çok cilalı ve baştan sona eğlenceli. 


The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition 

The Elder Scrolls Online’ın oldukça büyük bir hayran kitlesi var, ancak The Elder Scrolls V: Skyrim ile The Elder Scrolls Online arasındaki fark  gece ve gündüz. The Elder Scrolls V: Skyrim , sürükleyici misyonları, güzel görünümleri ve düşman çeşitliliği nedeniyle tüm vakitlerin en âlâ oyunlarından biridir . Oyun, vazifeleri yine yaratır, bu nedenle oyunun neredeyse sonu yoktur.

Etiketler: , , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir