Büyük Bir Heyecanla Beklenen At Yarışları Artık Black Desert Türkiye MENA’da!

Ocak 13, 2021 by Yorum yapılmamış

At Yarışları Artık Black Desert Türkiye MENA’da!

Pearl Abyss, bugün Eski Ay Grand Prix’in artık Black Desert Türkiye MENA evreninde yerini aldığını açıkladı. Maceracılar bugünden itibaren heyecanla dolup taşan at yarışları aktifliklerine katılabilecek. Ayrıyeten daha uygun bir oyun ortamı sağlamak için artık açık olan ek bir sunucu da Maceracıları bekliyor.


Taşkuyruk At Çiftliği tarafından düzenlenen Eski Ay Grand Prix, bir yarış pistinde birbirleriyle yarışmak için 5 ila 10 ortasında Maceracıyı ağırlayan bir at yarışı içeriğidir. Yeni yarış atlarıyla birlikte herkes at yarışlarına katılabilecek ve yarışı kazanan Maceracılar özel mükafatlar kazanabilecek.

Grand Prix güncellemesini kutlamak için 27 Ocak tarihine kadar özel bir aktiflik düzenlenecek. Özel Kara Ruh misyonlarını tamamlayan Maceracılar, yarışı kazanmalarına yardımcı olacak pahalı mükafatlar kazanabilecek. Özel mükafatlar ortasında Lüks Yarış Atı Eğitim Kutusu, çeşitli Yarış Atları ve Katkı Puanı EXP bulunmaktadır.


Velia’nın Gizemini Çöz, Mükafatları Topla

Dahası, Velia’da gizemli bir gezgin hakkında söylentiler yayılmaktadır. Maceracılar artık bu gizemi ortaya çıkarmak için Dönem Sunucusunda özel bir vazife serisi alabilecek. Tüm misyonlar tamamlandığında, Paralı Asker Tecrübesi üzere mükafatlar ile özel bir unvan verilecek.
Son olarak, bu bölgedeki Maceracılara şükranlarını sunmak maksadıyla Black Desert Türkiye MENA’ya ek bir sunucu olan Mediah-2 eklendi. Bu yeni sunucu, Maceracıların daha keyifli bir oyun ortamında oynamasını sağlayacak.

At yarışları aktifliği ile birlikte Black Desert Türkiye MENA hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir