Black Desert Mobile Cihanında Path of Glory: Dönem 3 Başlıyor

Şubat 13, 2021 by Yorum yapılmamış

Pearl Abyss, Black Desert Mobile cihanında Path of Glory savaş modunda dönem 3’ün oyuna geldiğini duyurdu. İşte ayrıntılar.

Pearl Abyss bugün, Path of Glory savaş modunun üçüncü döneminin Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Bu yeni dönem Maceracılara şiddetli yeni düzeyler ve birbirinden farklı birçok ödül sunacak.

Path of Glory, 6 karakterden oluşan ailelerin katılabileceği bir PvE modudur. Maceracılar, bir kale kapısını yarıktan çıkan istilacı canavarlara karşı korumakla görevlendirilir. Her dalgayı tamamlamak için özel mükafatlar verilirken, daha yüksek zorluklar için daha uygun mükafatlar Maceracıları bekliyor olacak. Ayrıyeten bu aktiflikle birlikte, ailedeki tüm karakterler için CP uygulayan, dönem bazlı bir eşya olan Amblem elde etme bahtı da olacak.


Kuvvetli Gayretler, Bedelli Mükafatlar

Black Desert Mobile, Path of Glory ile ödüllerle dolup taşıyor.

Path of Glory’nin üçüncü döneminde, bu savaş modundaki en yüksek zorluk düzeyi olan Evre 10 Rift de bulunuyor. Kademe 10 Rift’te düşmanlar daha acımasız ve alt edilmesi daha güç olacak, lakin bu seviyeyi tamamlama mükafatları de bir o kadar güçlü bufflar sağlayacak.


Primal Alchemy Taşları da bu haftadan itibaren Black Desert Mobile cihanında yer alarak, Maceracıların karakterlerini daha yüksek düzey Alchemy Taşlarıyla donatmalarını sağlayacak. Bu güçlü Primal Alchemy Taşları, Hadum’un Diyarından elde edilen az gereçler kullanılarak üretilebilecek.

Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: , , , , ,

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir